Комплексне обслуговування систем “BAS або 1С:Підприємство”

Здійснюємо повний цикл професійного обслуговування компаній, які використовують продукти “BAS або 1С:Підприємство”

Отримати консультацію

Кому і навіщо потрібно обслуговування систем “BAS та 1С:Підприємство”

Picture of the author

У цьому відео ми не розкриємо всіх секретів нашого обслуговування. Однак, Ви отримаєте відповіді на більшість питань.

Вже 10 років ми допомагаємо нашим клієнтам забезпечувати стабільність і швидкодію роботи системи обслуговуючи різні конфігурації BAS та 1С:Підприємство

Що в себе включає обслуговування

Впровадження будь-яких конфігурацій системи BAS або 1С:Підприємство на підприємстві.

Впровадження

Для коректної роботи в системі важливо вчасно оновлювати друковані форми, регламентовану і статистичну звітність системи BAS або 1С:Підприємство. Ми здійснюємо оновлення в рамках підписки на інформаційно-технічне супроводження.

Оновлення включають в себе зміни умов ведення діяльності та зміни в законодавчій базі. Можливо оновлення бази BAS або 1С:Підприємство з урахуванням існуючих доробок. Також, ми можемо здійснити перехід на останню актуальну версію програми.

Оновлення

Для того, щоб звести до міннімуму ризик появи помилок в системі ми перевіряємо кількість посилань на структурну цілісність бази.

Тестування

Професійна доробка конфігурацій BAS або 1С:Підприємство здійснюється для максимальної адаптації програми відповідно до здійснюваної специфіки діяльності компанії.

Доробка

Резервне копіювання дозволяє забезпечити максимальний рівень збереження даних. Копіювання захищає систему від шкідливих атак і втрати інформації внаслідок помилок і збоїв. Ми визначаємо регулярність створення резервних копій системи і розміщуємо інформацію на захищеному сервері.

Резервне копіювання

У разі атаки або втрати даних внаслідок інших причин, відновлюємо працездатність системи за допомогою створених раніше резервних копій. Виконуємо налаштування і налагодження після завантаження копій.

Відновлення

На етапі впровадження ми виконуємо налаштування облікової політики та створюємо параметри обліку. Разом з цим, ми вибудовуємо права доступу для користувачів системи.

Налаштування

За запитом, ми робимо аудит системи, результатом якого є визначення неполадок, поліпшення швидкодії системи і усунення помилок.

Особливу увагу ми приділяємо аудиту ведення обліку. В результаті клієнт отримує рекомендації щодо усунення помилок.

Аудит BAS або 1С:Підприємство

Наші клієнти забезпечені підтримкою для допомоги при виникненні питань і проблем. Середній час вирішення проблеми - 30 хвилин.

Підтримка

Здійснюємо роботи по досягненню максимального швидкодії роботи системи. Нами проводиться повна перевірка інфраструктури BAS або 1С:Підприємство, а потім виправляються виявлені "вузькі місця".

Оптимізація

При роботі в системі періодично виникають різні помилки, які найчастіше виникають під час запуску, встановлення або оновлення системи BAS або 1С:Підприємство. Найбільш частою причиною є некоректна фіксація змін в системі BAS або 1С:Підприємство.

Наша внутрішня система моніторингу фіксує появу помилок у Вашій системі і ми оперативно їх усуваємо.

Виправлення

Навчання від Promius - це розроблена спеціалістами-практиками програма в індивідуальному чи груповому форматі для освоєння і ефективної роботи з продуктами BAS або 1С:Підприємство.

Результатом проходження навчання є підвищення продуктивності роботи від 8 до 32%

Навчання

Закриваємо всі напрямки обслуговування

Рівень підтримки
Менеджер завжди на зв'язку
Рішення оперативних проблем
Швидкі консультації
Влад Волохов
Рівень консультацій
Спеціалізовані консультації
Пошук помилок в обліку
Налаштування системи BAS або 1С:Підприємство без доробок
Вікторія Солодка
Рівень доробок
Роботи виконують сертифіковані спеціалісти зі стажем від 5 років
Виконання регламентних операцій
Гарантії дотримання термінів і технічного завдання
Олег Замислов

Станьте нашим клієнтом

Якщо Ви досі на сторінці, очевидно, ми починаємо один одному подобатися
Залиште заявку прямо зараз і отримайте бонуси!
Наш консультант передзвонить вам протягом 15 хвилин і розповість про них

Кілька причин, чому варто замовити послугу обслуговування у нас

Поетапний планомірний розвиток системи BAS або 1С:Підприємство
Всі роботи проводяться згідно із затвердженим проектом розвитку і плану обслуговування.
Залізобетонне дотримання термінів
Ми розробили власну внутрішню систему управління проектами, яка дозволяє забезпечити виконання проекту згідно із затвердженим графіком.
Підтримка
Відділ підтримки здатний оперативно вирішити виниклі питання. Середній термін рішення - 30 хвилин.
Безпека
Підписуємо договір про нерозголошення NDA. Всі співробітники проходять перевірку на поліграфі. Несемо фінансові зобов'язання за договором.
Команда
Загальний стаж роботи наших спеціалістів перевищує 120 років.
Система моніторингу
Ми розробили і впровадили автоматичну систему моніторингу, яка повідомляє про виникнення помилок і дозволяє оперативно їх виправляти.

А ще, ми любимо дарувати подарунки

Експрес-аудит ведення обліку після закінчення місяця
Аудит обладнання для коректної роботи BAS або 1С:Підприємство та технічні рекомендації щодо оптимізації обладнання
Безкоштовні консультації протягом 3 місяців

Кейси

SAMANGE
Впровадження "1С:Підприємство"

В ході робіт компанія Promius підтвердила свій високий професіоналізм і завоювала довіру наших співробітників. Ми продовжуємо співпрацю з Promius і можемо рекомендувати дану компанію в якості експерта на ринку автоматизованих систем управління бізнесом.

DeviceCom
Впровадження "1С:Підприємство"

Висококваліфіковані співробітники Promius успішно автоматизували управління клієнтською базою, управління робочим часом, управління бізнес-процесами, управління продажами і інші бізнес-процеси, обмежили права доступу по користувачам.

Компанія «Devicecom» дякує Promius за високопрофесійний підхід до вирішення завдань і рекомендує колегам використовувати дане рішення для автоматизації діяльності.

ТОВ «ГРАНИТЗАПЧАСТЬ»
Впровадження "1С:Підприємство"

Від імені компанії ТОВ «ГРАНІТЗАПЧАСТЬ» висловлюємо подяку за продуктивну співпрацю і надійне партнерство. Рекомендуємо PROMIUS як висококласних фахівців у сфері автоматизації бізнес-процесів.

«Жасмін»
Впровадження "1С:Підприємство"

Висловлюємо велику подяку колективу ТОВ "Проміус" за плідну, довгострокове та ефективне партнерство.

Ми звернулися в компанію "Проміус" так як гостро потребували у впровадженні готового інструменту автоматизації для нашого підприємства.

Basket
Впровадження "1С:Підприємство"

Компанія "Promius" - наш стратегічний надійний партнер в питанні надання послуг автоматизації управлінського і товарного обліку. Мережа магазинів Basket високо цінує професіоналізм, швидкість і особистісні якості співробітників компанії Promius.

Для нас виявилося вкрай важливо, що корпоративні цінності компаній "Basket" і "Promius" багато в чому схожі.

Залишилися питання?
Із задоволенням відповім на них
Керівник відділу
Олена Кірєєва

Обслуговування ІТС 1С та BAS Харків, Київ, Україна

1С обслуговування від компанії «PROMIUS» дає необмежений доступ до досвіду та знань команди професіоналів, які можна застосувати для виконання завдань вашого бізнесу.

Наші послуги з супроводу 1С включають:

  1. Необмежені консультації та підтримку користувачів 1С.
  2. Час, що виділяється на розробку нових функцій у програмі 1С.
  3. Налаштування різноманітних бізнес-інструментів (касові апарати, сканери штрих-кодів, ваги, принтери етикеток).
  4. Роботу із програмним забезпеченням для полегшення вашої діяльності.

У супровід 1С входить повна автоматизація установки, налаштування та супроводу програм управління та обліку. Виконується оновлення конфігурації та встановлення нових звітів з валідації для 1С, обслуговування та вдосконалення стандартних та користувальницьких конфігурацій, їх адаптація до облікових характеристик компанії та її клієнтів. Наші фахівці врегулюють взаємодію з розподіленими базами даних та зовнішніми програмами (Excel, Клієнт-Банк тощо) та обмін даними.

Обслуговування 1С надійними фахівцями зводить будь-які загрози для продуктивності вашого програмного забезпечення.

ІТС 1С, BAS

Наша компанія надає супровід та функціональну підтримку користувачів програм «1С:Підприємство» та BAS.

Інформаційно-технологічний супровід або ІТС 1С включає оновлення, консультаційні послуги та удосконалення програмного забезпечення.

Абонентське обслуговування 1С гарантує швидке вирішення проблем. Фахівці виконують консультації телефоном, електронною поштою або офлайн.

Після використання послуги супроводу вам більше не потрібно буде регулярно оновлювати програмне забезпечення своїми силами або турбуватися про його налаштування. Також ІТС супровід відкриває доступ до розширених функцій програмного забезпечення.

1С ітс проф може також передбачати консультації не лише за самою програмою, а й щодо супутніх нормативних актів, посібників, новин та документів, навчання та повідомлення про зміни в законодавстві та про те, як вони відображені у програмі. Ми прагнемо надати клієнтам не лише базову інформацію, але й надати всі корисні матеріали та проконсультувати, як вони можуть використовуватися в контексті їхніх бізнес-завдань.

Де краще замовити обслуговування 1С, ІТС 1С та BAS?

Якщо вам потрібна професійна допомога, зв'яжіться із нами. Компанія PROMIUS пропонує широкий спектр послуг з обслуговування та підвищення ефективності вашого програмного забезпечення.

Доступна ціна послуг та гнучкість у ціноутворенні дозволяє збалансувати наші знання та досвід з вашими потребами та можливостями.
Ми виконуємо налаштування будь-якої конфігурації. Незалежно від складності проблеми ми вирішимо її на прийнятних для вас умовах. Наші спеціалісти використовують широкий спектр програмного забезпечення. Зателефонуйте нам і отримайте консультацію з питання, що цікавить, найближчим часом.

Надаємо послуги по всій території України: Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кам’янське, Київ, Біла Церква, Кривий Ріг, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Черкаси, Чернівці, Чернігів.